KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 9445309
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barnporträtt blyerts flicka porträttmåleri teckning vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:22
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller barnporträtt blyerts flicka porträttmåleri teckning vattenfärg
-
6537 Blyerts
Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkest..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:22



